Post new topic   Reply to topic    A Fekete Sereg Forum Index -> Jelentkezés és információkérés
View previous topic :: View next topic   Goto page 1, 2  Next
MizuIzu

Send private message
Reply with quote

re: Kérdés

0

Sziasztok.

Tegnap regisztráltam a játékba és hoztam a tesómat is.

Azt szeretném kérdezni hogy ha ugyan azon a szerveren  kezdtünk és egy helyen vagyunk mind2 pcn de mégsem látjuk egymást és más játékosok futkosnak mellettünk, hogyan tudunk egy helyen játszani?

üdv:Izu

Mmacskah
Member

Send private message
Reply with quote

0

Szia :)

Instát kell váltanotok a respad közelében.Akkor látjátok egymást,ha egy instában vagytok mindketten.A térkép szélén találjátok a jelet az instaváltásra.

MizuIzu

Send private message
Reply with quote

0

Köszi szépen.Tegnap  már majdnem hanyatt vágódtam miatta. :)

Lopakodo
Member

Send private message
Reply with quote

0

Szia Macs :))

Mmacskah
Member

Send private message
Reply with quote

0
Lopakodo wrote:

Szia Macs :))

Szia Lopi <3

Hogy vagytok? :)

dzsi1993

Send private message
Reply with quote

re: Karakter szerver bug

0

Üdv elvtársak!

A nevem Gilmourg volt a játékban, biztos van még aki emlékszik rám, régen jártam arra, és most egy ideje szeretnék újra bele lendülni a játékba, csak akadt egy kis gond. Akárhányszor próbálok belépni, (eljutok a karakterig) ezt a hiba üzenetet írja, és visszadob a menübe: "failed to authenticate with character server"

Rengeteg mindent próbáltam, napokat csak fórumoztam, hogy megtudjam mi lehet a gond, megmondom az őszintét, már a sírba kerget ez a hiba, és szépen lassan felemészt. Imádom ezt a játékot, és nagyon szeretnék vele újra játszani. A kérdésem pedig az lenne, hogy közületek nem volt-e valakinek ilyen problémája, illetve, ha volt, megtudta-e oldani és hogyan?? Kérem segítségeteket, már hetek óta próbálok visszatérni, de valami/valaki gátolja. :( Csak azt tudom, hogy másik gépről, másik hálózatról be tudnak lépni a karaktereimmel, én viszont nem, itthonról.

Kérlek benneteket, segítsetek!

Karcsi1
Guild leader

Send private message
Reply with quote

0

Szia!

Honnan töltötted le a játékot?

dzsi1993

Send private message
Reply with quote

0

A steam-ről.

dzsi1993

Send private message
Reply with quote

0

Egyébként jelentkeztem a facebook csoportba, ha ott esetleg könnyebb az ilyen helyzeteket megbeszélni, akkor felőlem rendben.

Karcsi1
Guild leader

Send private message
Reply with quote

0

Próbáld meg tűzfalat kikapcsolni, csak egy próbára. Ha nem válik be keresd meg a játék könyvtárát és ezt futtasd: ConanPatcher.exe

dzsi1993

Send private message
Reply with quote

0

Mind a kettőt megtettem már.

dzsi1993

Send private message
Reply with quote

0

Mindent kipróbáltam amit írkáltak neten... router-rel, router nélkül, porttal nyitva, anélkül, windows tűzfal nélkül, vírusírtó nélkül, minden exe-vel, egy barátommal kitöröltettem a chat ablakokat stb stb... kérdésem, hogy nektek valahogy sikerült-e megoldani ezt a problémát, mert nálam sehogy sem akar működni... ?

Karcsi1
Guild leader

Send private message
Reply with quote

0

Lehet, hogy a Steam okozza a problémát mivel amikor csináltad az accountot még nem volt hozzákötve. Ha gondolod lépj be https://register.ageofconan.com/account és szedd le onnan a játékot. Ha nem szeretnéd, akkor:

http://help.funcom.com/

Nincs jobb ötletem.

dzsi1993

Send private message
Reply with quote

0

Ja igen... nem mondtam, hogy a support-nak is írtam, és már elnézést a kifejezésért, de nagy kalapból borítják rám a szart. Szóval valószínűleg azt fogom tenni, amit te is ajánlasz, csak az a gond, hogy ismerősöm is pont ugyanúgy csinálta mint én, együtt töltöttük le steam-ről, előtte is ugyanúgy játszottunk, és neki megy, nekem nem. Nem tudom mi lehet a gond. Köszönöm szépen a segítséget.

Karcsi1
Guild leader

Send private message
Reply with quote

0

Nekem, akkor volt ilyen problémám, amikor nem volt stabil az internet kapcsolatom. Nem hiszem, hogy nálad is ez okozná problémát. Esetleg próbálj meg pingelni valami oldalt. Ha másnál betudsz lépni, akkor valami a gépeden nincs rendben. Lehet hogy sérült a játéknak az egyik fájlja.

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    A Fekete Sereg Forum Index -> Jelentkezés és információkérés All times are GMT - 6 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum