Post new topic   Reply to topic    A Fekete Sereg Forum Index -> Jelentkezés és információkérés
View previous topic :: View next topic  
ganyegin
Guild leader

Send private message
Reply with quote

re: Jelentkezés

0
Hehe nagyon jó kis írások születtek!!! :DDDD

Bár Kashu én nem is ölök meg mindent és mindenkit, téged pl még sose bántottalak. :DDD

Kedves Misi ÜDV A SEREGBEN!!

Zary
Raflany
Guild leader

Send private message
Reply with quote

0
Sajnos Kashu amnéziája köztudott, de erről nem ő hanem az alkoholmegvonás tehet. Bevallása szerint, mióta Musoval él nem iszik. A fél guildet kifelejtette :P

Itt van pl:
Yeromos, aki mióta megalkotta a tűzzel-karddal harcoló Gatyást, pár hónap elteltével Hoxista lett. Még nem lehet tudni, hogy csak elkockult kicsit, vagy egy új vallás alapjait teszi le ...
Aember - a pvp szelíd ördöge - rendre ott landol valamelyik mini pvp-n mire berángatnánk egy csapatos instába.
Korgath, aki még Erut is túlszárnyalja mondanivalójának mennyiségével. Ha a TS-en így kezdődik a mondat "Csak azt szeretném mondani ..." jobb ha felállsz és elintézed minden dolgod, mert úgy sem fogsz szóhoz jutni.
Abros Választékos megfogalmazásairól közismert, többnyire csak telben. Amikor már azt hiszed pont került a probléma megoldására, elhangzik egy mondat a "Kicsit még bizonytalan vagyok. Vagy mégse ?" - tartalommal megtöltve.
Meneph, aki többet lóg a honlapon mint a játékban - nekem legalább is úgy tűnik, csak ezért állt be közénk :D Bár az is lehet hogy Drekol barátja nélkül nem indul csatába .
Vitya az elbitangolt hox-unk, ő is a nyugodt erő képviselője. Titokban új karikat nevel a guildben.
Methio, a dps megszállottja, már az összes karja tud tankolni - ő a katonák réme. Két doktori címet is szerzett már: Dr Pve és Dr pvp.
Van egy RP-s barbárunk is ( ez a 3. barbárja a bevallása szerint). Úgy tűnik az a terve, hogy minden guild-ben felhúz egy barbárt. Sajnos a hangját nem fogod hallani - sejtésünk, hogy némasági fogadalmat tehetett.
Valamint az új Reménységek serege - őket még kevésbé ismerem, nem is merek róluk írni.

Ezek a mondatok csak a képzelet műve, ha hasonlít valakire mégis - kijelentem "nem véletlen". És mivel én sem iszok alkoholt, kérem kiegészíteni a hiányzó nevekkel :D
Kashuka
Elder

Send private message
Reply with quote

0
Aki kimaradt a korabbi felsorolasbol attol elnezest kerek. Termeszetesen szereploink mind kitalalt szemelyek, barmifele hasonloság letezo szemelyekkel vagy helyzetekkel csupan a veletlen muve...

[09:58] [Global] [Hoskuldr]: maero recruting 7 ppl [09:58] [Global] [Hoskuldr]: look like he went carnage ragekicking [Global] [Hoskuldr]: always wondered how french go rage [09:59] [Global] [Hoskuldr]: SILVUPLE MOTHEFUCKA
Kashuka
Elder

Send private message
Reply with quote

0
Szia,

nagyon szep esszet irtal nekunk, ezert en is irok par sort a magyar kozossegrol. Nagyon jo fejek vagyunk es szerenyek is (foleg en, bar en sem hasznalok ekezeteket)
Kezdjuk a lanyokkal: itt van Emma aki eletben tart minket mert olyan remek healer (BS/PoM/ToS), Zary aki megol mindent ami mozog (ha nem mozog felrugdossa es aztan oli meg, ha ez sem valt be akkor a falba kotott bele...) Rafi, aki villamokat szor mig a masik kezevel ruhat/zsakot varr esetleg guild city-t epit, Fruzsi aki neha nem alszik el instazas kozben (tobbszor viszont igen) Cica akinek minden loot kell (lehetoleg ketszer...)
A fiuk: itt van peldaul a ket suni, Lopi es Ymir akiknek mocskos a szajuk es nyiltan prostitualnak barkit, ha tetszik ha nem. Imi aki a nyugalom szobra es DPS volt a jele az oviban, Altamor a szukszavu tank, Eru a szoszatyar tank, Smaci a kejenc BS, Ewann a "csudif*rku" konkvisztador, Egaby a notafa (es DPS) Vikti a "gyuros" DT, Vhykthor a kopasz "majdenazztudom, hogyan kell a dps-t kenni" barbi es en az agyhalott.
Kicsi kozossegunkrol sokat elarul, hogy mindket vezetonk civilben gyogypedagogus...

Udv a Seregben
Barbi boi
Meneph
Member

Send private message
Reply with quote

0
Szia és üdv közöttünk!

A laggot ugyan itt is el kell viselni, de ha belerázódsz már az is egy "feature" lesz! Én extra nehézségi fokozatnak tekintem.

Csoda hogy maxosan muzsikál nálad a történet, én hiába építettem bármilyen gépet ez eddig még nem sikerült (akadásmentesen). Happy

Ha bármilyen segítség kell, vagy kérdés lenne, nyugodtan keress meg!
Grimhammer1979
Member

Send private message
Reply with quote

0
Tisztelt leendő harcostársak Happy a keresztnevem Misi, de a játékban egy mitra papnőt inditottam, a becses neve Xeorine(nagyon szeretek healelni,és általában korábbi tapasztalataim alapján a jo healer mindig hiány Happy)... egyelore Happy
A játékstilusomra jellemzo, hogy szeretek tuzifát, és acél+kovakovet magammal hordani, ha kotyvasztani szeretnék, nem sajnálom a helyet a táskámban ezekre Happy nem vagyok a hive a wowos. klikk és ég megoldásoknak, remélem, van olyan, aki tudja, mire gondolok :D )
magamrol egy pár, keresetlen szo->

angliában élek, általában este dolgozom 22-6 ig, a fennmarado idoben az alvási ido kivételével kockulni szeretek. A Conan mint játék teljesen uj, de a régi filmeken nőttem fel... mármint lettem idosebb (34 éves 2 tokéletes gyermeket nevelek, ezért nem hiszem, hogy az apjuk lennék... )
-MMO-ban wow (sajna Happy és SWtor, amit eddig ismerek kozelebbrol. a wowbol casualjáték lett, és nekem nincs kedven a bérgyilkosommal bolyhos pandamacikat kergetni, az SWtor pedig egy játszhatatlan laghalmaz a véleményem szerint, igy szintén feladtam
a Conan szépen muzsikál max felbontáson semmi gond vele, a hangulat megfelel, és béna játékos vagyok Happy mi kell még?

reményeim szerint, ha belerázodom a játékba, a társaság hasznos tagja lehetek! (még egy kicsit kisérletezem, mielott elofizetek azért, mert igy is két helyre ketyeg a fél éves bérletem :D)

köszönöm, hogy végigolvastad ezt a kissé összecsapott bemutatkozást a játékban orommel állok rendelkezésedre kérdés esetén kedves olvasó Happy

az ékezetekkel én is kissé hadilábon állok, mert hol angol, hol magyar karaktereket használok a gépemen :$

Tisztelettel:

Misi
Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    A Fekete Sereg Forum Index -> Jelentkezés és információkérés All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum