Post new topic   Reply to topic    A Fekete Sereg Forum Index -> Jelentkezés és információkérés
View previous topic :: View next topic  
BadDevil42
Member

Send private message
Reply with quote

re: Jelentkezés

0
Köszönöm, megkaptam az infókat, türelmesen várok, felbukkan-e valaki teamspeak-en...
Takakura
:: Takakura ::
Guild founder

Send private message
Reply with quote

0
Sziasztok Happy

Bocsánat az alkalmatlankodásért, de kivételesen cenzúráztam. A TS3 infó nem véletlenül van csak az oldal member-szekciójában láthatóvá téve, kérlek a teljesen nyilvános fórumra ne posztoljátok ki.

Köszi és üdv
Taka

Ui: Rafi, a válaszodat természetesen adatokkal együtt elküldtem a jelentkező srácnak private message-ként.
Raflany
Guild leader

Send private message
Reply with quote

0
Szia!

Nem vagyunk túl sokan a guild-ben, de fejlődni épp megfelelő hely. A raid-eket pug-gal tudjuk megoldani. Van egy TS3 beszélőkénk. Gyere fel, délután mindig van ott valaki és beinvel.

Innen le tudod tölteni:
http://www.teamspeak.com/?page=downloads

BadDevil42
Member

Send private message
Reply with quote

0
Üdv!

Jelenleg 32. szintű, Belzarath nevű nekrómmal szeretnék jelentkezni hozzátok. 31 vagyok, most épp fizetősen játszom, viszonylag sokat vagyok online, olykor nap közben is, már lassan 4 éve játszom a játékkal egy német szerveren és ez lenne az első eset, hogy kipróbálnám a guild-élményt is. Happy
Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    A Fekete Sereg Forum Index -> Jelentkezés és információkérés All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum