Post new topic   Reply to topic    A Fekete Sereg Forum Index -> Jelentkezés és információkérés
View previous topic :: View next topic  
karassy

Send private message
Reply with quote

re: jelentkezés

0

Szia!

Nemrég kezdtem a játékot, már van egy 30-as DT-m. Nagyon tetszik a játék, de néha kicsit unalmas ezért szeretnék belépni a guildbe, hogy megoldjam ezt a problémát. :) Már sok MMO-t kipróbáltam ezért gyorsan megtanulom a dolgokat, remélem befogadtok a közösségetekbe. :)

Raflany
Guild leader

Send private message
Reply with quote

0
Lopakodo
Member

Send private message
Reply with quote

0
nah Rafi eggyel több commandant :DDDD igaz? envy envy envy envy envy envy envy envy
Raflany
Guild leader

Send private message
Reply with quote

0
Szia Attila!

Majd figyeljük mikor vagy a játékban. Ts-e van a Fekete seregnek. Jobban szeretünk beszélni, mint írogatni. Ha jól láttam egy lvl 5-ös demot kreáltál. Felvettem baráti listára, majd rád írok ha játékban leszek.

Üdv ! Rafi
Raflany
Guild leader

Send private message
Reply with quote

0
Szia Attila!

Majd figyeljük mikor vagy a játékban. Ts-e van a Fekete seregnek. Jobban szeretünk beszélni, mint írogatni. Ha jól láttam egy lvl 5-ös demot kreáltál. Felvettem baráti listára, majd rád írok ha játékban leszek.

Üdv ! Rafi
Sallai Attila

Send private message
Reply with quote

0
szijasztok nem régiben kezdtem el az AoC t igy tapasztalatlannak mondanám ebben magam , viszont eléggé megfogott a játékmenete 21 éves vagyok MMO tapasztalatom jó pár éves hamar belejövök Happy szeretnék játszani magyarokkal mivel az angol tudásom nem mondható igazán nagynak de nem csak ezért hanem a jó társaságért Happy Ingame nevem :Stelianmagix

ui: ts em skyp , ventri -m minden van Happy

Guest Post Rules are In Effect for this Post
Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    A Fekete Sereg Forum Index -> Jelentkezés és információkérés All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum